O mnie

O mnie

Od kilkunastu lat zajmuję się tworzeniem oraz naprawą biżuterii różnego rodzaju, a branżą jubilerską interesuję się od dziecka. W swojej pracowni w Piotrkowie Trybunalskim naprawiam, przerabiam, przetapiam, tworzę, wyceniam i skupuję złoto. Wykonuję biżuterię, głównie złote obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, zgodnie z życzeniem klientów, w oparciu o najnowsze technologie, jak również pracę rąk własnych- niezastąpioną w tym fachu. Wykonuję ręcznie robione łańcuszki złote, jak również bransolety. Pomagam osobom szukającym swoich spersonalizowanych projektów, wspieram w wyborze, jak również towarzyszę w podejmowaniu najważniejszych decyzji co do jakości i wyrobu. Praca złotnika to moja pasja, którą przybliżam w załączonym filmie.

Tworzenie i naprawa biżuterii

W mojej pracowni złotniczej, dokładam wszelkich starań, by tworzona biżuteria była nie tylko wyjątkowa, ale również zachwycała swoim wyglądem przez długie lata. Przede wszystkim zależy mi na zadowoleniu moich klientów dlatego też w ofercie znajduje się szereg usług dodatkowych, takich jak powiększanie obrączek i pierścionków, naprawa biżuterii, oraz grawerowanie, które pozwala na spersonalizowanie biżuterii tak, by była ona wyjątkowa.  Terminy realizacji są bardzo atrakcyjne.

Z ogromną przyjemnością pomagam wybrać biżuterię idealną dla Państwa, oferując jej szeroki przekrój stylów. Można znaleźć w nich zarówno pierścionki z bardzo dużymi klejnotami, jak i filigranową i delikatną biżuterię.

Praca złotnika

Swoją ofertę kieruję do osób zmęczonych sieciowymi produktami, które robione masowo, tracą swój charakter i jakość.

Niewiele osób wie o tym, że produkt wykonany pracą rzemieślniczą jest bez porównania solidniejszy od produktów oferowanych przez duże sieci jubilerskie, gdzie produkcja masowa wpływa zarówno na jakość, jak i trwałość otrzymanej biżuterii. Często trafiają do mnie klienci, niezadowoleni z dokonanych zakupów w dużych sklepach. Często też okazuje się, że zakupiony przez nich wyrób nie nadaje się już do naprawy.

Oferowany przeze mnie asortyment jest dopracowany i przemyślany. Wszystkie elementy biżuteryjne są wyjątkowe, unikalne i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Szczególną rolę odgrywa również cena produktów, która jest atrakcyjniejsza w porównaniu z innymi sklepami. Zapraszam do mojej pracowni w Piotrkowie Trybunalskim!

Złotnik Dawid Murat